Elektrikář, elektroinstalace, elektro instalace – Praha
Header

Elektrikář Praha 2

Roman Kokeš působí jako elektrikář na Praze 2 a také v dalších pražských městských obvodech. Jeho firma je na trhu již osmnáct let a má mnoho spokojených zákazníků.

Nerozumíte tomu? Nesahat!

Kvalitní odborný elektroservis

Firma Romana Kokeše poskytuje kvalitní elektroservis. Díky mnohaleté praxi v oboru jsou schopni zajistit i ty nejsložitější elektroinstalace ve velkých objektech. Stejně tak se na ně můžete obrátit i v případě jednoduché opravy zásuvky nebo potřebujete-li se například postarat o přípojky pro domácí elektrospotřebiče, jako jsou pračky, bojlery nebo sporáky.

Volejte 606 166 136

Kompletní péče o elektrické rozvody

Mimo to se elektrikáři Prahy 2 firmy Romana Kokeše zabývají také kompletní rekonstrukcí elektroinstalace, jako je například rekonstrukce bytového jádra. Firma je dále schopná zajistit správu a údržbu elektroinstalace ve školách, restauracích či závodech.

Velice dobře se orientují také v elektroinstalaci pro přímotopné a akumulační vytápění.

Zabývají se montáží, instalací a servisem ohledně domácích telefonů. Instalují domovní telefony, otvírače dveří nebo vrátníků. Na Romana Kokeše se můžete obrátit v případě jakýchkoli elektro servisních požadavků.

K elektroservisu patří též elektro revize, kterou firma také poskytuje. Pod vedením Romana Kokeše jsou elektrikáři Prahy 2 připraveni provést elektro revizi elektrospotřebičů, ale i celých bytů a činžovních, panelových, bytových i rodinných domů.

V případě objevení závady vám firma v rámci revize navrhne řešení, které chybu na vašem elektrickém zařízení napraví. Obraťte se na firmu Romana Kokeše a dostane se vám odborných a spolehlivých služeb v oblasti elektroservisu.

Volejte 606 166 136

 

Oblasti působení: