Elektrikář, elektroinstalace, elektro instalace – Praha
Header

Elektrikář Praha 3

Hledáte-li dobrého a spolehlivého elektrikáře na Praze 3, pak se obraťte na firmu Romana Kokeše, která nabízí kompletní elektroservis.

Tato pražská firma zajišťuje standardní elektroinstalace, jako je například kvalitní a rychlé připojení elektrospotřebičů, zapojení zásuvek nebo interiérového a exteriérového osvětlení, ale zabývá se také elektroinstalacemi ve velkých objektech.

Volejte 606 166 136

Elektrikář nejen pro firmy a družstva

Pro firmy a bytová družstva firma zajištuje kompletní elektroinstalační práce, přičemž jde například o výměnu rozvodnic, jističů, stykačů nebo o zapojení bojlerů a ohřívačů vody. U elektrikáře Prahy 3 Romana Kokeše si můžete objednat elektrické rozvody velkého rozsahu a firma zajistí veškeré práce od začátku až do konce, od vysekání zdiva až po instalaci poslední zásuvky.

Jde tedy o celkový elektroservis včetně důležité a potřebné elektro revize.

Volejte 606 166 136

Elektro revize je také možná

Elektro revizi provádí jak v bytech, tak v činžovních, panelových či rodinných domech. Firma nabízí nejen celkovou elektro revizi budov, ale také jednotlivých elektrospotřebičů.

Mnoho let praxe v oboru elektrikář

Elektrikář Roman Kokeš má dvaceti čtyř letou praxi v oboru a jeho firma působí na trhu už osmnáct let. Kvalita jeho práce je tedy ověřena dlouhodobým působením v oboru, ale také řadou spokojených zákazníků. Obrátíte-li se na firmu Romana Kokeše, dostane se vám rychlých a kvalitních služeb a bezpečného elektroservisu. Potvrzením tohoto jsou také reference.

Volejte 606 166 136

 

Oblasti působení: