Elektrikář, elektroinstalace, elektro instalace – Praha
Header

Elektrikář Praha 5

Elektrikář na Praze 5 Roman Kokeš nabízí zkušenosti své dvaceti čtyř leté praxe v oboru.

Rozbilo se něco elektrického nebo elektrický rozvod?

file000820396244

Svěřte to odborníkovi s mnohaletou praxí

Roman Kokeš stojí v čele firmy, která již osmnáct let působí na českém trhu. Firma nabízí elektroservis ve všech městských obvodech Prahy a také v jejím okolí.

Volejte 606 166 136

Provádí standardní elektroinstalační práce, jako je například oprava zásuvky nebo zapojení elektrospotřebičů, ale také složitější elektroinstalace ve velkých objektech.

Roman Kokeš podniká na základě živnostenského listu a jeho zaměstnanci jsou pečlivě proškoleni, aby mohli spolehlivě, rychle a bezpečně provádět svou práci.

Tento elektrikář Prahy 5 zajištuje zejména elektrikářské práce, jako jsou elektroinstalační práce v nových objektech, ale také rekonstrukci elektroinstalace, jako je například rekonstrukce bytového jádra ve starších bytech.

Zapojení spotřebičů

Dále provádí instalace pro přímotopné a akumulační vytápění nebo například instalace domovních telefonů. Zajištuje přípojky pro domácí elektrospotřebiče, tedy například pro bojlery, pračky nebo sporáky.

Hledáte-li spolehlivého elektrikáře v Praze 5, obraťte se na firmu Romana Kokeše. Můžete se na něj spolehnout v oblasti elektrikářských prací v domácnostech, ale také v rámci elektroinstalací pro firmy či bytová družstva.

Postará se o kompletní elektrické rozvody, od vysekání zdiva až po instalaci poslední zásuvky.

Firma v neposlední řadě zařizuje také instalaci interiérového a exteriérového osvětlení. Počítat můžete samozřejmě také s elektro revizí, kterou firma provede jak v rámci celých objektů, tak pouze u jednotlivých elektronických spotřebičů. Kontaktujte elektrikáře na Praze 5 Romana Kokeše a spolehněte se na jeho mnohaletou praxi a řadu zkušeností.

Volejte 606 166 136

 

Oblasti působení: