Elektrikář, elektroinstalace, elektro instalace – Praha
Header

Elektrikář Praha 7

Sháníte poctivého a zkušeného elektrikáře? Elektrikář Roman Kokeš působí v oboru již dvacet čtyři let a stojí v čele firmy, která již osmnáct let poskytuje spolehlivé elektrikářské služby.

elektrikar-praha-7

Elektrikář Prahy 7 Roman Kokeš zajištuje elektroservis po celé Praze a v jejím okolí.

Podniká na živnostenský list a samozřejmě splňuje veškeré zákonné podmínky pro podnikatelskou činnost.

Elektrikář Praha 7 – kvalitní a levný!

 

Elektrikáři Prahy 7 pod vedením Romana Kokeše provádí elektroinstalační práce rychle a kvalitně. Využijte bohaté zkušenosti této elektrikářské firmy a kontaktujte Romana Kokeše.

Provádějí elektroinstalace v nových prostorech, ale i rekonstrukce elektroinstalací ve starších objektech.

Zajištují standardní elektrikářské práce, jako je například oprava zásuvky, instalace přípojek pro domácí elektrospotřebiče nebo zavedení interiérového nebo exteriérového osvětlení, ale také složité elektroinstalační práce ve velkých objektech.

Zaměřují se též na údržbu elektrické instalace v objektech škol, závodů nebo restaurací.

Mnoho let praxe. Záruka kvality

 

Mnohaletá praxe umožňuje pracovníkům firmy vykonávat elektrikářské práce od začátku až do konce rychle, bezpečně a kvalitně.

Například zhotovují kompletní elektrické rozvody velkého rozsahu od vysekání zdiva až po zapojení poslední zásuvky. Velkou pozornost věnují také elektro revizi. Z hlediska bezpečnosti je pravidelná elektro revize zcela nezbytná, a proto firma elektrikářů Prahy 7 Romana Kokeše zajištuje kompletní elektro revizi celých objektů, ale také kontrolu jednotlivých elektrospotřebičů.

Jsou ochotni pomoci s menšími elektrikářskými pracemi, ale dokáží zabezpečit i velké prostory a budovy.

Zabývají se montážemi, instalacemi a servisem ohledně domácích telefonů. Instalují také domovní telefony, vrátníky nebo otvírače dveří. Kontaktujte Romana Kokeše a využijte jeho mnohaletých elektrikářských zkušenosti a jeho spolehlivých schopností poctivého elektrikáře Prahy 7.

Volejte 606 166 136

 

Oblasti působení: