Elektrikář, elektroinstalace, elektro instalace – Praha
Header

Elektrikář Praha 1

Firma elektrikáře Romana Kokeše vám nabízí své služby, jejichž kvalita je prověřena mnoha spokojenými zákazníky během osmnáctiletého působení na trhu.

Elektrické rozvody silného proudu.

Elektrikáři na Praze 1 – Roman Kokeš

Roman Kokeš je elektrikář Prahy 1 a jeho firma zajišťuje kompletní elektroservis. Pomohou vám s veškerými elektroinstalačními pracemi, přičemž provádí jak jednoduché opravy zásuvek, tak složitější elektrikářské práce ve velkých objektech.

Kompletní elektroservis zahrnuje také elektro revizi. Revizní technici jsou proškoleni a připraveni kdykoli napravit chyby na stavu vašeho elektrického zařízení.

Kromě zřizování elektroinstalací do nových objektů provádí elektrikáři Prahy 1 firmy Romana Kokeše kompletní rekonstrukci elektroinstalace, jde tedy například o rekonstrukci bytového jádra apod.

Volejte 606 166 136

Elektro práce na jedničku!

Firma si zkrátka dokáže poradit se vším, co se elektroservisu týče. Zajištuje elektroinstalace pro přímotopné a akumulační vytápění, postará se o veškeré přípojky pro domácí elektrospotřebiče, instaluje domovní telefony, vrátníky a otvírače dveří, stará se o údržbu elektroinstalace ve školách nebo například v restauracích atd.

Firma poskytuje elektroservis domácnostem, ale také velkým firmám. Nabízí standardní a jednodušší elektrikářské služby, ale také velké a složitější elektroinstalace.

Můžete si u Romana Kokeše objednat například zajištění kompletních elektrických rozvodů, přičemž vše bude provedeno poctivě, rychle a od začátku až do konce, od vysekání zdiva až po instalaci poslední zásuvky. Elektrikář Roman Kokeš působí po celé Praze a je také elektrikářem na Praze 1. Hledáte-li spolehlivého elektrikáře na Praze 1, neváhejte kontaktovat firmu Romana Kokeše.

Volejte 606 166 136

 

Oblasti působení: