Elektrikář, elektroinstalace, elektro instalace – Praha
Header

Elektroinstalace, elektro instalace, Praha

V oblasti elektroinstalací působíme především v oblasti Praha a okolí. Zakázky většího rozsahu zajištujeme ve výjimečných případech po celé České republice.

Elektroinstalace zahrnují více činností. Veškeré elektroinstalační práce, které provádíme, jsou uvedené na na naší titulní stránce elektrikáři Praha. O některých z nich uvádíme podrobné informace na této stránce.

Připojení elektrospotřebičů – kvalitně a rychle

Nechat si zapojit spotřebič do elektrické sítě je součást kvalitní elektroinstalace a je to především otázkou bezpečnosti. Připojit elektrospotřebič zvládne i šikovný kutil, to je samozřejmě pravda. My máme mnohaletou praxi v oboru elektro a potřebné vzdělání. S námi nehrozí žádné nebezpečí nehody. Elektrospotřebiče připojujeme podle platných norem, předpisů a mnohaletých praktických zkušeností. Nezapomínejte, že elektrický proud může v neodborných rukou znamenat nebezpečí!

Zapojení elektrospotřebičů, typy spotřebičů:

  • Vestavěné spotřebiče – zapojení elektrického sporáku, instalace vestavěné elektrické varné desky, instalace vestavné elektrické trouby a další. Ostatní spotřebiče jako myčka, lednička, digestoř (odsavač par), pračka a mikrovlnná trouba. Ostatní vestavné spotřebiče mají většinou koncovky na šňůře a tak není odborné zapojení potřebné.
  • Ohřívače vody – bojler, průtokový ohřívač vody.
  • Montáž osvětlení kuchyně a ostatního osvětlení.

Spotřebiče zapojíme k vaší elektroinstalaci v den dokončení montáže kuchyňské linky nebo v jiný termín dle vašeho přání, včetně víkendů a svátků.

Ještě nemáte rozvody elektřiny v kuchyni? Ještě před montáží kuchyňské linky vám podle plánku kvalitně připravíme veškeré rozvody elektřiny. Samozřejmě vše podle platných českých norem. Naši elektrikáři k Vám dorazí ve smluvený termín a v co nejkratším čase Vám zhotoví nové elektroinstalace

Osvětlení interiérů a budov Praha – světlo bez starostí

Zajišťujeme jak dodávky osvětlení, tak jeho odbornou montáž a elektroinstalaci. Jedná se o osvětlení venkovní,vnitřní i nouzové osvětlení.

Osvětlení interiérů a budov Praha

Jsme elektrikáři v Praze, kteří pro Vás zajistí vše včetně osvětlení interiérů a budov. Jedná se jednak o možnost pomoci vám s výběrem osvětlení do vašeho interiéru nebo exteriéru, ať již jde o byt nebo provozovnu a dále jde o kompletní montáž osvětlení na klíč – bez starostí.

Při zapojení osvětlení a světel dbáme nejen veškerých elektro norem, ale také postupujeme dle našich mnohaletých zkušeností. Vaše svítidlo tak bude nainstalováno bezpečně, pevně a esteticky. Při elektromontáži světel postupujeme opatrně, abychom nenarušili již hotové malby a celý hotový interiér nebo exteriér. Nemusíte se bát, že jsme elektrikáři, kteří po svém odchodu zanechají díry ve zdi a nepořádek. Po nás bude Váš interiér a exteriér přesně takový, jaký jste nám jej předali, jen s jedním rozdílem – budete mít světlo.

Osvětlení interiérů a budov zajišťujeme pro:

  • firmy
  • úřady a instituce
  • majitele domů, bytová družstva a společenství vlastníků
  • domácnosti

Naše firma působí převážně v oblasti elektroinstalace – elektro instalace Praha 4, Praha 1Praha 2, Praha 3, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10.

 

Volejte 606 166 136