Elektrikář, elektroinstalace, elektro instalace – Praha
Header

Elektrikář Praha 10

Potřebujete opravit zásuvku nebo máte například zájem o zajištění kompletních elektrických rozvodů velkého rozsahu? V obou případech vám své služby nabízí elektrikářská firma Romana Kokeše.

elektrikar-praha-10

Nabízí kompletní elektroservis, a to na základě osmnácti leté praxe a mnoha spokojených zákazníků. Roman Kokeš je elektrikářem již dvacet čtyři let a podniká na základě živnostenského listu.

Splňuje samozřejmě veškeré zákonné požadavky pro podnikatelskou činnost.

Své elektrikářské služby poskytuje jak v Praze 10, tak i ve všech dalších městských obvodech Prahy a v jejím okolí.

Volejte 606 166 136

Elektrikář jak má být!

Co si představit pod nabídkou kompletního elektroservisu? Firma zajištuje elektroinstalační práce, ale také elektro revize nebo montáže domácích telefonů. Jaké elektroinstalační práce firma zajištuje?

Můžete se na Romana Kokeše a jeho elektrikáře Prahy 10 obrátit s požadavkem elektroinstalace v nových prostorách, ale také s přáním rekonstrukce elektroinstalace ve starších objektech (například rekonstrukce bytového jádra).

Jde také například o elektroinstalace pro přímotopné a akumulační vytápění, zřizování přípojek pro domácí elektrospotřebiče, instalace domovních telefonů, vrátníků a otvíračů dveří atd.

Firma provádí elektroinstalační práce v domácnostech, ale i ve velkých objektech. Nabízí elektro údržbu objektů škol, závodů a restaurací.

Díky mnohaletým zkušenostem pracuje firma rychle a v perfektní kvalitě. Je schopna zajistit veškeré práce od začátku až do konce. Například budete-li si přát zajistit elektrické rozvody, postará se firma o vše od vysekání zdiva až po instalace poslední zásuvky.

Provádí firma elektrikářů Prahy 10 Romana Kokeše též elektro revize? Ano, elektro revize jsou velice potřebné z hlediska bezpečnosti, a proto firma Romana Kokeše provádí jak celkovou elektro revizi celých budov, tak elektro revizi jednotlivých elektrospotřebičů v domácnostech.

Máte-li zájem o kvalitní a perfektně odvedenou elektrikářskou práci, kontaktujte Romana Kokeše, elektrikáře Prahy 10.

Volejte 606 166 136

 

Oblasti působení: