Elektrikář, elektroinstalace, elektro instalace – Praha
Header

Elektrikář Praha 4

Nezáleží na tom, jak rozsáhlý elektroservis potřebujete, firma Romana Kokeše je schopná zajistit jak základní a jednoduché elektroinstalace v domácnostech, tak složitější elektroinstalační práce ve velkých objektech.

Roman Kokeš je elektrikář Prahy 4, ale jeho firma působí ve všech městských obvodech Prahy a také v jejím okolí.

Volejte 606 166 136

Elektrikář Praha 4 s praxí přes 20 let

Roman Kokeš je zkušený elektrikář s dvaceti čtyř letou praxí, který stojí v čele firmy, která již osmnáct let zajišťuje kompletní elektroservis.

Firma provádí elektroinstalace v nových objektech, ale také rekonstrukce elektroinstalace, jako je například rekonstrukce bytového jádra.

Samozřejmě nabízí také potřebné elektro revize. Jde o revize komplexní, tedy o revize celých budov, ale také o revize jednotlivých elektrospotřebičů.

Z elektrikářských prací firma dále zajištuje instalace pro přímotopné a akumulační vytápění, přípojky pro domácí elektrospotřebiče, jako jsou pračky, bojlery nebo sporáky, instalaci domovních telefonů a otvíračů dveří apod.

Hledáte-li spolehlivého elektrikáře na Praze 4, neváhejte se obrátit na firmu Romana Kokeše. Jejich práce je rychlá a kvalitní. Firmu si můžete objednat na kompletní elektrické rozvody, kdy se elektrikáři Prahy 4 postarají o elektroinstalaci od začátku až do konce, tedy od vysekání zdiva až po instalaci poslední zásuvky.

Mimo výše uvedené se tato firma zaměřuje také na instalaci interiérového i exteriérového osvětlení.

Všechny zákonné požadavky splněny

Roman Kokeš podniká na základě živnostenského listu, samozřejmě splňuje všechny zákonné požadavky pro provádění elektrikářské praxe a pečlivě vyškoluje své zaměstnance, ať již jde o odborníky na elektroinstalační práce nebo o revizní techniky. Kontaktujte Romana Kokeše a spolehněte se na jeho mnohaleté zkušenosti.

Volejte 606 166 136

 

Oblasti působení: