Elektrikář, elektroinstalace, elektro instalace – Praha
Header

Elektrikář Praha 6

Firma Romana Kokeše zajišťuje elektroservis po celé Praze a jejím okolí. Roman Kokeš tedy působí také jako elektrikář v Praze 6.

elektrikar-praha-6

Firma zařizuje veškeré elektroinstalační práce. Rychle, spolehlivě a bezpečně provedou jak standardní elektrikářské práce, jako je například oprava zásuvky nebo zprovoznění přípojek pro domácí elektrospotřebiče, tak složité elektroinstalace ve velkých objektech.

Volejte 606 166 136

Elektrikáři na Praze 6 špičkové kvality – a levní!

Elektrikáři Prahy 6 vykonávají zejména tyto elektrikářské práce: elektroinstalace pro přímotopné akumulační vytápění, veškeré elektroinstalační práce, rekonstrukce elektroinstalací (například rekonstrukce bytového jádra), instalace domovních telefonů, vrátníků a otvíračů dveří, instalace interiérového i exteriérového osvětlení, údržba elektrické instalace v objektech (školy, restaurace, závody) atd.

Elektro revize také k dispozici

Firma elektrikáře Prahy 6 Romana Kokeše nabízí také elektro revizi, která je z bezpečnostního hlediska velice důležitá. Zajištují kompletní elektro revizi celých budov nebo elektro revizi jednotlivých elektrospotřebičů.

Firma Romana Kokeše funguje již osmnáct let a má mnoho spokojených zákazníků. Sám Roman Kokeš je zkušený elektrikář, který v oboru pracuje již dvacet čtyři let. Podniká na základě živnostenského listu a samozřejmě splňuje veškeré zákonné požadavky pro podnikatelskou činnost. Jeho zaměstnanci, specialisté na elektroinstalace i revizní technici, jsou pečlivě vyškoleni a mají bohaté zkušenosti.

Díky mnohaletým zkušenostem je firma schopná kvalitně a rychle odvést svou práci a v případě vašeho zájmu vykonat kompletní elektrikářské práce. Například zhotovují elektrické rozvody velkého rozsahu od vysekání zdiva až po instalaci poslední zásuvky. Kontaktujte elektrikáře Prahy 6 Romana Kokeše a dostane se vám rychlých a kvalitních elektrikářských služeb.

Volejte 606 166 136

 

Oblasti působení: