Elektrikář, elektroinstalace, elektro instalace – Praha
Header

Elektrikář Praha 8

Elektrikář na Praze 8 a ve všech dalších městských obvodech Prahy Roman Kokeš nabízí své bohaté zkušenosti dvaceti čtyř leté praxe v oboru.

elektrikar-praha-8

Jeho firma, která funguje již osmnáct let, provádí veškeré elektroinstalace, ale i elektro revize nebo instalace domácích telefonů.

Můžete se na něj obrátit v případě potřeby standardních elektroinstalačních prací, jako je oprava zásuvky nebo zprovoznění přípojek pro domácí elektrospotřebiče, ale také v případě zájmu o větší a složitější elektroinstalace ve velkých objektech.

Volejte 606 166 136

Veškeré potřebné certifikáty a povolení

Elektrikář na Praze 8 podniká na základě živnostenského listu, jeho zaměstnanci jsou odborníci na elektroinstalace a zkušení revizní technici a firma samozřejmě splňuje veškeré zákonné požadavky pro podnikatelskou činnost.

Firma nabízí nejen elektroinstalace v nových prostorech, ale také rekonstrukce elektroinstalací ve starších objektech.

Dále se zabývají údržbou elektrické instalace v objektech škol, restaurací nebo například závodů. Ke kompletnímu elektroservisu patří též potřebná elektro revize.

Elektro revizi firma vykonává v celých objektech nebo pouze u jednotlivých elektrospotřebičů vaší domácnosti.

Volejte 606 166 136

Interiér i exteriér na Praze 8

Roman Kokeš provádí veškeré elektrikářské práce, od těch nejjednodušších po ty nejsložitější. Je schopen se svými zaměstnanci nainstalovat interiérové a exteriérové osvětlení, ale také zhotovit celkové elektrické rozvody velkého rozsahu.

Čistá elektrikářská práce

Veškeré práce budou vykonány čistě, rychle, bezpečně a spolehlivě. Na elektrikáře Prahy 8 Romana Kokeše se můžou obrátit jak domácnosti, tak velké firmy.

Dalšími činnosti, kterými se tato elektrikářská firma zabývá, jsou například rekonstrukce elektroinstalace bytového jádra, montáže, instalace a servis ohledně domácích telefonů, instalace domovních telefonů, vrátníků a otvíračů dveří apod.

Kontaktujte Romana Kokeše a využijte nabízený elektroservis.

Volejte 606 166 136

 

Oblasti působení: