Elektrikář, elektroinstalace, elektro instalace – Praha
Header

Elektrikář Praha 9

Sháníte-li kvalitního elektrikáře, obraťte se na Romana Kokeše, elektrikáře Prahy 9 a všech dalších městských obvodů Prahy.

Rozbil se kabel? Zavolejte elektrikáře!

elektrikar-praha-9

Mnoho let praxe. Kvalita zaručena

Roman Kokeš je elektrikářem dvacet čtyři let a vlastní firmu, která již osmnáct let působí na českém trhu.

Firma má mnoho spokojených zákazníků, kteří oceňují zejména kvalitu, rychlost a spolehlivost služeb.

Elektrikáři Prahy 9 firmy Romana Kokeše poskytují své služby domácnostem, ale i firmám.

Zajištují kompletní elektroservis, nejjednodušší elektrikářské práce, ale i složité elektroinstalace ve velkých objektech.

Potřebujete opravit zásuvku, zajistit přípojky k domácím elektrospotřebičům, instalovat interiérové či exteriérové osvětlení, provést montáž domácího telefonu nebo třeba zajistit elektroinstalace pro přímotopné a akumulačního vytápění? Kontaktujte Romana Kokeše.

Rozsáhlé práce i drobnosti

Stejně tak tato elektrikářská firma provádí rozsáhlé elektroinstalace v nových objektech, rekonstrukce elektroinstalace (například rekonstrukce bytového jádra).

Firma též nabízí údržbu elektrických instalací v objektech škol, závodů nebo restaurací. Díky mnohaletým zkušenostem je Roman Kokeš schopen vykonat práci rychle, kvalitně a kompletně. Například zařizují kompletní elektrické rozvody velkého rozsahu.

Zajištují vše od vysekání zdiva až po instalaci poslední zásuvky. Firma v rámci elektroservisu nabízí též potřebnou a pro bezpečnost velice důležitou elektro revizi. Jsou schopni provést jak celkovou elektro revizi velkých prostor a budov, tak elektro revizi jednotlivých elektrospotřebičů.

Kromě elektroinstalací a elektro revizí firma dále nabízí také montáž, instalaci a servis ohledně domácích telefonů.

Romana Kokeš podniká na základě živnostenského listu. Splňuje samozřejmě veškeré zákonné požadavky pro podnikatelskou činnost. Jeho zaměstnanci jsou pečlivě vyškolení odborníci na elektroinstalace a pečliví revizní technici.

Máte-li zájem o kvalitní elektrikářskou práci, kontaktujte firmu Romana Kokeše, elektrikáře v Praze 9.

Volejte 606 166 136

 

Oblasti působení: